Keresés
Napi hány órát töltesz az okostelefonoddal?

Kapás Boglárka Olimpiai bronzérmes lett 800 gyorson - videóval

Kapás Boblárka Bronzérmes!

Kapás Boglárka a szám 23 éves ifjú, Európa-bajnok címet képviselő versenyzője megérdemelten, boldog tulajdonosa lett egy Olimpiai bronzérmnek.

A 800 gyors számot, világcsúccsal Katie Ledecky amerikai úszó nyerte, aki negyedik diadalát gyűjtötte be a riói olimpián.

Kapás Boglárka, aki már az elődöntőben hatalmas országos csúcsot úszott, sajnos csak a harmadik helyen fordult rá az utolsó 100 méterre és már biztos volt, hogy közte és a brit Jazz Carlin úszó között dől el majd el a második hely sora.

Az utolsó 50 méterre is a brit versenyző fordult rá előbb, így végül hihetetlen szoros csatában pár századmásodperccel hamarabb ért a célba.

Ezúton is gratulálunk Kapás Boglárkának a csodálatos eredményéért!

Ha még nem láttad, vagy újra megszeretnéd nézni ezt a fantasztikus küzdelmet, akkor itt megteheted: