További tartalmak
Keresés
Napi hány órát töltesz az okostelefonoddal?

2016. augusztus 12. Olimpia programok magyar vonatkoztatásban

2016 Aug 11, 15:16
Olimpia műsortáblázat

2016. augusztus 12., (péntek) Olimpia programok magyar vonatkoztatásban.

Négy év után végre újra eljött a nagy nap, amikor ismét drukkolhatunk magyar sportolóinknak és bízunk abban, hogy még több aranyéremmel térnek majd haza, mint amennyit begyűjötttek 2012-ben!

A mai napon is érdemes lesz nézni az olimpia eseményeit, hiszen több sportágban is drukkolhatunk a magyar sportolóinknak.

Többek között lesz úszás előfutam, úszás döntő, atlétika, sportlövészet, vitorlázás, férfi vízilabda, cselgáncs és sok más.

Az alábbiakban összefoglaltuk időrend szerint a magyar indulók programját.

2016 augusztus 12., pénteki programok:

Amit érdemes tudni, hogy a program változtatásának jogát az olimpiát szervezők fenntartják.

Tollaslabda

13.00–04.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

Vízilabda

14.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Japán

Sportlövészet

14.00–16.30: férfi kisöbű sportpuska, fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert)

Atlétika

14.30–21.10: férfi diszkoszvetés, selejtező (Kővágó Zoltán); hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

Cselgáncs

15.14: férfi +100 kg (Bor Barna–Faicel Dzsaballah)

Atlétika

15.05: női súlylökés (Márton Anita)

Ökölvívás

18.00: 75 kg, nyolcaddöntő (Harcsa Zoltán)

Vitorlázás

18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

Úszás

18.00: női 50 m gyors, előfutamok (Molnár Flóra)

18.38: férfi 1500 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)

Atlétika

19.30: férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

Úszás

20.10: férfi 4x100 m vegyes váltó, előfutamok (Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)

Úszás

03.03: női 200 m hát, döntő (György Réka?, Hosszú Katinka?)

03.12: férfi 100 m pillangó, döntő (Cseh László?, Pulai Bence?)

03.20: női 800 m gyors, döntő (Kapás Boglárka?, Risztov Éva?)

03.44: férfi 50 m gyors, döntő (Takács Krisztián?)

03.57: női 50 m gyors, elődöntő (Molnár Flóra?)


Ajánlott tartalom:


Hogyan nézhetem külföldről az M4 Sport élő közvetítését?
 
Ezt láttad már?
2015 Ápr 10, 20:04    0 hozzászólás
Samsung S6 (SM-G920F) okostelefon magyar nyelvű használati útmutató letöltés. Sajnálatos módon azt tapasztaltuk, hogy a...