További tartalmak
Keresés
Napi hány órát töltesz az okostelefonoddal?

2016. augusztus 10. Olimpia programok magyar vonatkoztatásban

2016 Aug 09, 21:52
Olimpia műsortáblázat

2016. augusztus 10., (szerda) Olimpia programok magyar vonatkoztatásban.

Négy év után végre újra eljött a nagy nap, amikor ismét drukkolhatunk magyar sportolóinknak és bízunk abban, hogy még több aranyéremmel térnek majd haza, mint amennyit begyűjötttek 2012-ben!

A mai napon is érdemes lesz nézni az olimpia eseményeit, hiszen több sportágban is drukkolhatunk a magyar sportolóinknak.

Többek között lesz úszás, vívás, asztalitenisz, férfi vízilabda, cselgáncs, vitorlázás és sok más.

Az alábbiakban összefoglaltuk időrend szerint a magyar indulók programját.

2016 augusztus 10., szerdai programok:

Amit érdemes tudni, hogy a program változtatásának jogát az olimpiát szervezők fenntartják.

Vívás

15.00: női tőr, egyéni, 2. forduló (Knapek Edina–Liu Jung-si)

15.00: női tőr, egyéni, 2. forduló (Mohamed Aida–Saskia van Erven García)

18.45: férfi kard, egyéni, 1. forduló (Decsi Tamás–Nyikolaj Kovaljov)

18.45: férfi kard, egyéni, 1. forduló (Szilágyi Áron–Julián Ayala)

Sportlövészet

14.00–17.30: férfi sportpisztoly, 50 m (Tátrai Miklós)

Asztalitenisz

15.00–17.00: női egyes, elődöntő

Cselgáncs

16.03: férfi 90 kg (Tóth Krisztián–Kiplangat Sang)

Vízilabda

15.20: férfi csoportmérkőzés, Görögország–Magyarország

Tenisz

15.45–04.00: női egyes, negyeddöntő

15.45–04.00: női páros, negyeddöntő

Vitorlázás

18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

Úszás

18.23: férfi 200 m hát, előfutamok (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)

18.50: női 200 m mell, előfutamok (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)

19.12: férfi 200 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid)

19.34: női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)

Cselgáncs

20.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián)

Torna

21.00–23.45: férfi egyéni összetett, döntő

Vívás

22.30–02.45: női tőr, egyéni (Knapek Edina, Mohamed Aida); férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szilágyi Áron)

Asztalitenisz

02.30: női egyes, döntő

Úszás

03.03: férfi 200 m mell, döntő

03.25: férfi 200 m hát, elődöntő

03.54: női 200 m pillangó, döntő

04.03: férfi 100 m gyors, döntő

04.08: női 200 m mell, elődöntő

04.26: férfi 200 m vegyes, elődöntő

04.55: női 4x200 m gyorsváltó, döntő

Ajánlott tartalom:


Hogyan nézhetem külföldről az M4 Sport élő közvetítését?
 
Ezt láttad már?
2015 Már 08, 10:55    0 hozzászólás
Így tudsz megszabadulni a pendrive csatlakoztatásakor felugró hibaüzitől (PcWorld) Megmutatjuk neked azt, hogyan tudsz...