További tartalmak
Keresés
Napi hány órát töltesz az okostelefonoddal?

2016. augusztus 9. Olimpia programok magyar vonatkoztatásban

2016 Aug 08, 17:00
Olimpia műsortáblázat

2016. augusztus 9., (kedd) Olimpia programok magyar vonatkoztatásban.

Négy év után végre újra eljött a nagy nap, amikor ismét drukkolhatunk magyar sportolóinknak és bízunk abban, hogy még több aranyéremmel térnek majd haza, mint amennyit begyűjötttek 2012-ben!

A mai napon is érdemes lesz nézni az olimpia eseményeit, hiszen több sportágban is drukkolhatunk a magyar sportolóinknak.

Többek között lesz női vízilabda Kína ellen, úszás, vívás, evezés, sportlövészet, cselgáncs, vitorlázás és sok más.

Az alábbiakban összefoglaltuk időrend szerint a magyar indulók programját.

2016 augusztus 9., keddi programok:

Amit érdemes tudni, hogy a program változtatásának jogát az olimpiát szervezők fenntartják.

Evezés

13.50: egypár, negyeddöntő (Pétervári­-Molnár Bendegúz)

Sportlövészet

14.00–21.00: női sportpisztoly, 25 m (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta)

Evezés

14.50: kormányos nélküli kettes, elődöntő (Simon Béla, Juhász Adrián)

Vívás

14.30: férfi párbajtőr, egyéni, 1. forduló (Rédli András–Abdulaziz al-Satti)

16.15: férfi párbajtőr, egyéni, 2. forduló (Boczkó Gábor–Alexandre Bouzaid)

16.45: férfi párbajtőr, egyéni, 2. forduló (Imre Géza–John Edison Rodríguez/Dmitro Karjucsenko)

Vízilabda

14.00: női csoportmérkőzés, Kína–Magyarország

Cselgáncs

15.35: férfi 81 kg (Csoknyai László–Nagasze Takanori)

Úszás

18.00: férfi 100 m gyors, előfutamok (Bohus Richárd, Kozma Dominik)

18.26: női 200 m pillangó, előfutamok (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)

18.48: férfi 200 m mell, előfutamok (Gyurta Dániel)

19.15: férfi 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Bernek Péter, Grátz Benjámin, Holló Balázs, Kis Gergő, Kozma Dominik, Szabó Norbert)

03.00: férfi 100 m gyors, elődöntő

03.19: női 200 m gyors, döntő

03.28: férfi 200 m pillangó, döntő

03.34: női 200 m pillangó, elődöntő

04.00: férfi 200 m mell, elődöntő

04.29: női 200 m vegyes, döntő

04.38: férfi 4x200 m gyorsváltó, döntő

Vitorlázás

18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok


Ajánlott tartalom:


Hogyan nézhetem külföldről az M4 Sport élő közvetítését?
 
Ezt láttad már?
2014 Dec 09, 20:53    0 hozzászólás
Adobe Flash Player 16.0.0.235 segítség + letöltés. Ezzel a cikkel és letöltéssel, azoknak...